FORUM KIBICÓW GARBARNI KRAKÓW

RKS GARBARNIA KRAKÓW 1921

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-10-02 20:27:55

Brazowy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 6
Punktów :   

Pomysły na przyciągnięcie kibiców na mecze Garbarni

Czy nie rozczarowuje Was frekwencja na meczach? Ja jestem mocno zawiedziony. Może macie pomysły jak to zmienić?

Offline

 

#2 2012-10-02 21:34:00

 Janek

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: Pomysły na przyciągnięcie kibiców na mecze Garbarni

Jeżeli chodzi o frekwencje to wcale nie jest tragicznie (porównując ile ludzi pojawiało się rok temu na Suchych Stawach), za to bardzo rozczarowuje sytuacja z dopingiem. Pomysł to ja mam jeden, chociaż nie wiem czy jest on dobry ale napisze:
Jakby tak zrobić ogłoszenia jak plakaty meczowe, napisać że zbieramy chętnych na pomoc w dopingu i coś wymyślić, jakąś zachętę tzn coś co by kogoś przyciągnęło... Co wy na to?

Offline

 

#3 2012-10-03 14:59:41

Robert93

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Pomysły na przyciągnięcie kibiców na mecze Garbarni

Ja uważam że siła jest w młodzieży powinniście wychowywać nowych kibiców tak jak robią inne drużyny , po szkołach po chodzić itp , z tego co mi wiadomo to chyba nigdzie w Krakowie nie zauważyłem plakatów odnoszących się do meczów że zapraszacie itp więc nad tym bym pomyślał
Co do ruchu Ultras no dopingu szczerze mówiąc to nie ma , bo tak na prawdę nikt konkretny za to zabrać się nie może , pełno jest osób które z chęcią przyszły by dopingować ale no właśnie nikt ich nie informuje itp nie zachęca aby wpadli po dopingować .  Moim zdaniem taka drużyna jak Garbarnia zasługuje na Młyn co najmniej 50 osób , i da się to na pewno zrobić tylko trzeba mieć chęci !   Plakaty na mieście zachęcanie po szkołach , i konkretna osoba która mogła by prowadzić ten doping !

Offline

 

#4 2012-10-03 21:54:23

Brazowy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: Pomysły na przyciągnięcie kibiców na mecze Garbarni

Zgadzam się, że brakuje rozreklamowania zaporszeń na mecze Garbarni i doping, ale niestety przyczyna jest banalna: brakuje ludzi, którzy chcieliby poświęcić swój czas i wziąść na siebie kilka szkół. Plakaty możemy dostarczyć, ale sam czy we dwoje nie ma fizycznie możliwośći rozniesienia po szkołach. Idea jest bardzo dobra ale trzeba by zebrać kilka-kilkanaście osób, które podjęłyby się rozniesienia zaproszeń. Co do młyna to niestety brakuje nam takiej osobowości na trybunach jaką był prezes68a, który potrafił zmobilizować nieraz liczną grupę, świetnie i kulturalnie dopingujących i dysponował dobrymi walorami głosowymi. Jak znajdzie się taki lider to dostanie wsparcie od Klubu (możliwość organizacji spotkań czy imprez integracyjnych w klubie, zniżkowe wejściówki dla aktywnych dopingowiczów itp.). Czekam na zgłoszenia takich osób pozytywnie zakręconych. Janek już należy do tej kategorii, ale potrzeba nam jeszcze kilku znacznie bardziej energicznych z dobrymi warunkami głosowymi. Wrócą może wówczas, Ci którzy się trochę zniechęcili np. bębniarz. Czekam na zgłoszenia tu na forum lub na maila.

Ostatnio edytowany przez Brazowy (2012-10-03 21:58:32)

Offline

 

#5 2012-10-03 22:40:27

 Janek

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: Pomysły na przyciągnięcie kibiców na mecze Garbarni

Taką osobą (liderem grupy) ja mógłbym być z chęcią, bo miałbym do tego ochotę. Jest tylko jeden mały problem: taką osobą powinien być ktoś starszy. Dobrym kandydatem byłby Marek Maj, gdyby tylko był bardziej oddany Garbarni i chodził na wszystkie mecze na Wawelu.
Dodam jeszcze, że takich chłopaków jak Majkel na noszowych szkoda... bo o podjęcie się pracy noszowego powinno się poprosić kogoś kto w dopingu nic nie daje...

Offline

 

#6 2012-10-04 15:24:28

Robert93

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Pomysły na przyciągnięcie kibiców na mecze Garbarni

Janek no to na co czekasz , bier się za to jeżeli czujesz że mógłbyś podołać , tylko nie żebyście zaśpiewali coś jeden dwa razy w meczu tylko przez te 90 minut dopingowali , musisz skombinować sobie megafon i jazda , do do tego bębniarza przydał by się  , zrobić konto na fb Kibice Garbarni Kraków i zachęcać do przyjścia na młyn coś na początek a nie wierze że się nie znajdzie z 20-30 osób które przyszły by kibicować , więc do roboty Panowie .
Bo nie sukcesem będzie zorganizować doping w Krakowie lecz zacząć organizować wyjazdy i tam garce wspierać ale trzeba zacząć od Krakowa

Offline

 

#7 2012-10-04 17:27:16

 Janek

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: Pomysły na przyciągnięcie kibiców na mecze Garbarni

hmm
Pamiętam ostatni mecz na Wawelu w poprzednim sezonie ze Stomilem Olsztyn. Wtedy pokazaliśmy, że da się w 10 osób zrobić całkiem niezły doping, ale teraz mamy problem bo nawet tyle osób nie jest chętnych nas wspomóc a do tego nie wiem co się stało z naszym bębniarzem... Mam kilku chętnych kolegów, może przyjadą na mecz z Puszczą to nie będzie tak źle

Offline

 

#8 2012-10-07 09:58:32

MajuULTRAS

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pomysły na przyciągnięcie kibiców na mecze Garbarni

Przepraszam wszystkich Kibiców Garbarni za brak oprawy na meczu ze Stalą Rzeszów.. Ale obowiązki wzywały,praca... Na następnym meczu obiecuje że będzie oprawa...Zacznę od tego skoro Wybrali Mnie na prowadzącego doping to ogłaszam zbiórkę na oprawę ... Każdy datek sprawi że oprawy będą na każdym meczu ogólnie mówiąc ... Od dziś zaczyna się ruch ULTRAS GARBARNIA... Wszystkich chętnych zachęcam do gorącego dopingu i do datków na oprawy:)

Offline

 

#9 2012-10-07 11:21:06

 Janek

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: Pomysły na przyciągnięcie kibiców na mecze Garbarni

Dobra! Już w sobotę Derby z dzikami... będzie ode mnie kilku chłopaków, musimy się zebrać i CHOCIAŻ RAZ pokazać się z dobrej strony... Dobrze wiemy, że z puszczą nie darzymy się sympatią, więc nie możemy dać im się "zakrzyczeć"

Offline

 

#10 2012-10-07 18:45:37

MajuULTRAS

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pomysły na przyciągnięcie kibiców na mecze Garbarni

Też zwerbuje wojowników trzeba im Pokazać że nie mają czego szukać w Krakowie i że jesteśmy nie zniszczalni i nie do przekrzyczenia

Offline

 

#11 2012-10-07 21:19:27

 Janek

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: Pomysły na przyciągnięcie kibiców na mecze Garbarni

Dokładnie
Musimy pomóc naszym piłkarzom wygrać ten mecz! DERBY to mecz wyjątkowy i trzeba pokazać, że Garbarnia swoich fanów ma. Ty Maju zresztą pamiętasz wyjazd do "niepołomiczek" parę miesięcy temu chyba.. jak nas się dziadki czepiały żebyśmy poszli sobie śpiewać do kościoła na majówkę... W ogóle jest co wspominać z meczów z dzikami.
WIĘC JA MÓWIE: DO ROBOTY, ZBIERAĆ PAKĘ DO DOPINGU

Offline

 

#12 2012-10-10 12:09:33

Robert93

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Pomysły na przyciągnięcie kibiców na mecze Garbarni

Mieliście forum rozkręcać a on już ledwo zipie ;(

Offline

 

#13 2012-10-10 19:26:41

 Janek

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: Pomysły na przyciągnięcie kibiców na mecze Garbarni

hmm no właśnie ... Znowu cisza się robi a miało w końcu forum na dobre ruszyć.
To jak będzie w sobotę? Ustawiamy się jakoś?

Offline

 

#14 2012-10-11 14:58:19

Brazowy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: Pomysły na przyciągnięcie kibiców na mecze Garbarni

Dla kibiców z ważnym biletem czy karnetem na najbliższych meczach u siebie będzie możliwość wylosowania piłki z logo Garbarni (i ewent. autografami trenera czy zawodników).

Offline

 

#15 2012-10-11 17:08:24

Robert93

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Pomysły na przyciągnięcie kibiców na mecze Garbarni

No to działajcie zobaczymy czy zorganizujecie ten doping z Puszczą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiasoft.pun.pl www.desingera.pun.pl www.guildblueice.pun.pl www.ppkw.pun.pl www.naszlwiswiat.pun.pl