FORUM KIBICÓW GARBARNI KRAKÓW

RKS GARBARNIA KRAKÓW 1921


#1 2013-01-11 23:27:53

 Janek

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-29
Posty: 23
Punktów :   

Transfery - wiosna 2013

Jakich transferów dokona w tym okienku Garbarnia? Kto do naszej drużyny dołączy a kto się z nią pożegna? Na razie pewne jest tylko, że w barwach naszego klubu nie zagra już Kamil Rado, który rozwiązał kontrakt. Co prawda pan trener Marek Motyka widział dla niego miejsce w składzie, ale Kamil zdecydował się wrócić do rodzinnego miasta Mielca i grać w tamtejszej Stali.
Wiecie coś o jakiś przymiarkach transferowych?

Offline

 

#2 2013-01-12 09:07:50

 Bartek

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-12-22
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Transfery - wiosna 2013

Ja jestem już gotowy choć mam dopiero 13 lat! A na serio to po 1 sparingu będzie wiadomo więcej

Offline

 

#3 2013-01-22 12:22:52

 Janek

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: Transfery - wiosna 2013

Z sparingu z Porońcem z naszej drużynie wystąpili m.in Kamil Moskal - syn Kazimierza Moskala czyli byłego trenera Wisły a obecnie Termaliki Nieciecza, Dawid Kubowicz, który ostatnio grał w II-ligowym Górniku Wałbrzych, Senegalczyk Koramo Sane, który ma za sobą grę m.in w Gliniku Gorlice, Borku Kraków o ostatnio w A-klasowej Michałowiance. Zagrali także Wojciech Jurek z klubu Czarni-Żywiec, Damian Ignasik z Górnika Wieliczka, i Adrian Sadowski z Garbarza Zembrzyce.
Mi spodobała się gra tego Senegalczyka, który zagrał na obronie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.farmingsimulator2009.pun.pl www.aktywnidziennikarze.pun.pl www.altanka.pun.pl www.underworldots.pun.pl www.linked.pun.pl